Hakkımızda

Adana Kız Yurdu
Adana Kız Yurdu
Adana Kız Yurdu
Adana Kız Yurdu

Kurumsal

Adana Kız Yurdu2018-2019 eğitim öğretim döneminde hedefimiz, ülkemizin her köşesinden daha kaliteli eğitim alabilmek amacı ile ailelerini, alıştıkları yaşamı geride bırakarak Adana'ya gelen gözbebeğimiz yavrularımızın önce GÜVEN'le, sonra KONFOR'la kalabilecekleri mekanlar oluşturmak sureti ile gençlerimizi eğitim dönemleri boyunca desteklemek ve onlara KALİTELİ hizmet sunabilmektir... Bizimle öğrenciler mutlu, aileler huzurlu... Tüm enerjimiz ve vizyonumuz ile sizler için varız ve hep daha iyisi için çalışacağız... Aynı zamanda şirketimiz 2004 yılından beri turizm sektöründe faaliyet göstermektedir... Hizmet etmek bizim işimiz 15 yıldan beri başarı ve güvenle yürüttüğümüz şirketimiz bu kezde Ada Kız Yurdu olarak, modern, kaliteli, disiplinli hizmet anlayışı, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü yönetim kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.
Yurdumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmakta ve Bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir.

MİSYON

Hizmet verdiğimiz bu sektörde talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirerek; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla öğrencilerimizin en üst düzeyde mutlak memnuniyet sağlamak.

VİZYON

Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, evlerindeki güvenli ve huzurlu ortamı temin etmek, sunmuş olduğumuz hizmetle mutlak memnuniyeti sağlamak, dinamik, modern ve profosyonel ekibimizle sürekli yenilenen ve gelişen yaşam alanları oluşturmak.

DENEYİMLİ YÖNETİM KADROMUZ

KÜBRA Büyükgöçer 1985 doğumlu 2 çoçuk annesidir. Başkent Üniversitesi
İletişim Fakültesinden 2009 yılında mezun olmuştur...

Adana Kız Yurdu
KÜBRA Büyükgöçer Yönetim
iletisim@adanaadakizyurdu.com

HATİCE Büyükgöçer 1988 doğumlu 2 çocuk annesidir. 2009 yılında Hacettepe üniversitesi
iktisat bölümünden mezun olmuştur

Adana Kız Yurdu
Hatice Büyükgöçer Yönetim
iletisim@adanaadakizyurdu.com